fbpx
Scroll Top

IHS Fairplay

Teknoloji, regülasyonlar, pazar riski ve jeopolitik tehditler okyanuslarda hem karlı hem de güvenli olarak gezinmeyi zorlaştırmıştır. Doğru ve zamanında bilgi kritik kararlar alabilmek için pazarın küresel ticaret akışını anlayabilmeyi sağlamaktadır.

Hükümetler, tüccarlar, kargo firmaları ve küresel gemicilik endüstrisi IHS Fairplay çözümlerini hergün karmaşık küresek tedarik zinciri problemlerini çözmek, rekabet avantajı sağlayacak kaynaklar bulmak, yeni iş fırsatlarını belirlemek ve potansiyel güvenlik risklerine karşı okyanus ve sınırlarımızı güvenlik altına almak için kullanmaktadırlar.

IHS, organizasyonların, politika yapıcıların ve güvenlik ile ilgili birimlerin günümüz karmaşık ticaret alanında dolaşmasına imkan veren kritik denizcilik ve ticaret analizleri için lider kaynaktır.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.