fbpx
Scroll Top

Engineering Workbench Platform

Engineering Workbench; başta mühendisler olmak üzere, teknik profesyonellerin ve araştırmacıların bilgi gereksinimini semantik arama ile karşılayan eşsiz bir kaynaktır.

Düzenli olarak güncellenen 120 milyonun üzerinde teknik doküman, e-kitap, patent ve yayına tek bir platformdan erişim sağlayan Engineering Workbench, teknik bilimler alanında ortaya konan onlarca bilgi kaynağı arasından ihtiyaç duyulan bilgiye en kısa sürede erişim sağlamaktadır.

Zaman, araştırma sürecinin en önemli parçasıdır. Engineering Workbench; zamanının büyük bölümünü ilgisiz pek çok doküman arasından seçim yapmak ve doğru sonuca ulaşmak için harcayan araştırmacılara etkin bir çözüm sağlamaktadır.

Ödüllü semantik arama motoru IHS Goldfire ile entegre çalışan Engineering Workbench; 100’den fazla farklı kaynaktan içeriği büyüteç altına alarak uçsuz bucaksız teknik bilgi koleksiyonları arasından ihtiyacınız olan bilgiye en kısa zamanda ve verimli ulaşmanızı sağlamaktadır.

Engineering Workbench ile araştırmacılar;

  • IHS bilgi kaynaklarından derlenen 20 milyondan fazla teknik referans kaynağına,
  • AR-GE için en iyi endüstri yayıncılarından sağlanan 5000’den fazla elektronik kitap ve el kitaplarına,
  • 40 milyondan fazla patente (ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Japonya),
  • Semantik arama yöntemiyle ile 90 milyon standart ve teknik dokümana,
  • Temel mühendislik alanları ile ilgili çekirdek koleksiyonlar dahil olmak üzere, 43 milyondan fazla makale, dergi, mühendislik araştırmaları, raporlar ve bildiriler dahil olmak üzere kapsamlı içeriğe erişim sağlamaktadır
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.