fbpx
Scroll Top

enago – Editing Services

İngilizce yayın hazırlamak artık daha kolay! Enago, uluslararası hakemli dergilerde yayın yapmak isteyen Türk araştırmacılara İngilizce metin düzenleme hizmeti sağlamaktadır. 1.100’ü aşan konuda, 120.000’den fazla makaleyi düzenleme deneyimi ve yüksek nitelikli, deneyimli ve ana dili İngilizce olan 250’den fazla editörü ile metin düzenleme alanında hizmet veren dünyadaki en geniş ekiplerden biridir. Araştırmacılara pek çok fayda sağlamaktayız.

Yüksek Nitelikli Editörler

Enago’da ana dili İngilizce olan ülkelerden 250’den fazla editör çalışmaktadır. Editörlerimizin güçlü akademik altyapıları ve bir çok alanda uzmanlıkları vardır. Ücretsiz Metin Değerlendirme Kartı (Free Manuscript Rate Card): Orijinal metinde yapılan düzeltmeleri saptayan ve yazarı bu yönde uyaran bir değerlendirme raporudur.

Yeniden düzenleme (Re-editing):

Yeniden düzenleme ile Enago tarafından daha önce düzeltilmiş bir metin ikinci kez gözden geçirilmektedir. Bu hizmet özellikle makalesini ilk incelemeye gönderdikten sonra, değerlendiren kişilerin görüşlerine göre makalenin belirli bölümlerini revize etmesi gereken yazarlara yöneliktir.

Ücretsiz Ön Yazı (Kapak):

Dergi ve yayınevleri genellikle metin başvurularıyla birlikte bir ön yazı istemektedir. Hatta ön yazı, editörün ilk okuduğu dokümandır ve bu nedenle ön yazının iyi yazılmış ve bilgilendirici olması gerekmektedir.

Editörlerin danışmanlığında ücretsiz soru-cevap hizmeti:

Soru-cevap hizmeti, yazarların metinde yapılan değişiklikler ile ilgili editörlerimize danışmalarını sağlayan bir hizmettir. Örneğin yazarlar, editörlerden alternatif öneriler alabilir ya da başvurudan önce son dakika revizelerini editöre kontrol ettirebilirler.

Metin Düzenleme Sertifikası:

Bu sertifika özellikle ana dili İngilizce olmayan yazarlar için kullanışlıdır. Çünkü bazı dergiler makalenin ana dili İngilizce olan profesyonel editörler tarafından gözden geçirilmiş olması şartını koymaktadır. Kişiselleştirilmiş hizmetler belli bir grubun ihtiyaçlarına göre sağlanabilmektedir.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.