Electronic Industries Alliance (EIA)

EIA’nın Açılımı Nedir?

The Electronic Industries Alliance (EIA)

EIA Standartları Nedir?

Electronic Industries Alliance (EIA) standartları doğrudan bileşen markalama, veri modelleme, renk kodlama ve paketleme malzemeleri. Bu koleksiyon kapsamındaki ürün ve hizmetler, en küçük elektronik bileşenden savunma, uzay ve tüketici ürünleri endüstrisi tarafından kullanılan en karmaşık sistemlere kadar uzanır.

 

ECA’nın Amacı Nedir?

Electronic Industries Alliance (EIA) standartları elektronik sistemleri tasarlayan, inşa eden veya kullanan kuruluşlarda tasarım, satın alma, kalite güvence, araştırma ve geliştirme ve testlerde kullanılır.

EIA Koleksiyonu etkin standartları, taslak standartları, yorumları, kılavuzları, önerileri ve bültenleri içerir. Bu dokümanlar komponent işaretleme, veri modelleme, renk kodlaması ve ambalaj malzemelerini kapsar.

Ürün ve hizmetleri savunma, uzay ve endüstri tarafından kullanılan en küçük elektronik komponentten en karmaşık sisteme kadar değişen şirketler, çok çeşitli tüketici elektronik ürünleri de dahil olmak üzere, EIA standartlarını kullanır.

 

EIA Standartları Nasıl Kullanılır?

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI), size şu konularda yardımcı olan EIA standartlarını akredite eder:

  • Pazar payını arttırmak
  • Kalite seviyelerini artırın
  • Müşteri memnuniyetini artırın

 

Uluslararası pazar için tutarlı ve birlikte çalışabilir elektronik ürünler geliştirin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.