fbpx
Scroll Top

Electronic Industries Alliance (EIA)

EIA’nın Açılımı Nedir?

The Electronic Industries Alliance (EIA)

EIA Standartları Nedir?

Electronic Industries Alliance (EIA) standartları doğrudan bileşen markalama, veri modelleme, renk kodlama ve paketleme malzemeleri. Bu koleksiyon kapsamındaki ürün ve hizmetler, en küçük elektronik bileşenden savunma, uzay ve tüketici ürünleri endüstrisi tarafından kullanılan en karmaşık sistemlere kadar uzanır.

 

ECA’nın Amacı Nedir?

Electronic Industries Alliance (EIA) standartları elektronik sistemleri tasarlayan, inşa eden veya kullanan kuruluşlarda tasarım, satın alma, kalite güvence, araştırma ve geliştirme ve testlerde kullanılır.

EIA Koleksiyonu etkin standartları, taslak standartları, yorumları, kılavuzları, önerileri ve bültenleri içerir. Bu dokümanlar komponent işaretleme, veri modelleme, renk kodlaması ve ambalaj malzemelerini kapsar.

Ürün ve hizmetleri savunma, uzay ve endüstri tarafından kullanılan en küçük elektronik komponentten en karmaşık sisteme kadar değişen şirketler, çok çeşitli tüketici elektronik ürünleri de dahil olmak üzere, EIA standartlarını kullanır.

 

EIA Standartları Nasıl Kullanılır?

Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI), size şu konularda yardımcı olan EIA standartlarını akredite eder:

  • Pazar payını arttırmak
  • Kalite seviyelerini artırın
  • Müşteri memnuniyetini artırın

 

Uluslararası pazar için tutarlı ve birlikte çalışabilir elektronik ürünler geliştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.