Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA)

EEMUA‘nın Açılımı Nedir?

The Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA)

EEMUA Standartları Nedir?

The Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA), proses ve enerji santralleri, kamu hizmetleri, açık deniz platformları, depolama terminalleri ve diğer endüstriyel tesisler için standartlar geliştirir. EEMUA spesifikasyonları, teknoloji yönetimi ve işgücü yetkinliğinin geliştirilmesi için kullanılır.

EEMUA’nın Amacı Nedir?

Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA) 1983 yılında Oil Companies Materials Association (OCMA) ile Engineering Equipment Users Association (EEUA) kuruluşlarının birleşmesi ile kuruldu. Birlik mühendislik ürünlerinin alıcılarının ve kullanıcılarının bir kuruluşudur ve üyeleri petrol, gaz, kimya ve enerji endüstrilerindeki lider ulusal ve çok uluslu şirketleri ve bu şirketlere hizmet sağlayan mühendislik yüklenicilerini kapsamaktadır.

EEMUA, kimyasal proses tesisleri, rafineriler, enerji santralleri ve üretime dönük petrol/gaz tesisleri dahil olmak üzere, mühendislik tesisinin tasarımı, kurulumu, işletimi ve bakımı ile ilgilidir. EEMUA standartları endüstriyel tesislerin güvenliğini, çevresel ve işletimsel performansını en uygun maliyetli bir şekilde geliştirmeyi amaçlar. Bu standartlar ayrıca son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak ve mühendislik faaliyetlerinin etkinliğini ve verimliliğini artırmak için üyelerine kaynakları ve uzmanlığı paylaşma fırsatı sağlar.

 

EEMUA Standartları Nasıl Kullanılır?

EEMUA standartları size şunları sağlar:

  • Site işlemlerini iyileştirin
  • İş yerinde tutarlılık yaratın
  • Güvenilirliği sağlayın

 

İngiltere endüstrisi genelinde endüstriyel teknoloji operasyonlarını ve işgücü becerilerini iyileştirin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.