fbpx
Scroll Top

Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA)

EEMUA‘nın Açılımı Nedir?

The Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA)

EEMUA Standartları Nedir?

The Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA), proses ve enerji santralleri, kamu hizmetleri, açık deniz platformları, depolama terminalleri ve diğer endüstriyel tesisler için standartlar geliştirir. EEMUA spesifikasyonları, teknoloji yönetimi ve işgücü yetkinliğinin geliştirilmesi için kullanılır.

EEMUA’nın Amacı Nedir?

Engineering Equipment and Materials Users Association (EEMUA) 1983 yılında Oil Companies Materials Association (OCMA) ile Engineering Equipment Users Association (EEUA) kuruluşlarının birleşmesi ile kuruldu. Birlik mühendislik ürünlerinin alıcılarının ve kullanıcılarının bir kuruluşudur ve üyeleri petrol, gaz, kimya ve enerji endüstrilerindeki lider ulusal ve çok uluslu şirketleri ve bu şirketlere hizmet sağlayan mühendislik yüklenicilerini kapsamaktadır.

EEMUA, kimyasal proses tesisleri, rafineriler, enerji santralleri ve üretime dönük petrol/gaz tesisleri dahil olmak üzere, mühendislik tesisinin tasarımı, kurulumu, işletimi ve bakımı ile ilgilidir. EEMUA standartları endüstriyel tesislerin güvenliğini, çevresel ve işletimsel performansını en uygun maliyetli bir şekilde geliştirmeyi amaçlar. Bu standartlar ayrıca son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak ve mühendislik faaliyetlerinin etkinliğini ve verimliliğini artırmak için üyelerine kaynakları ve uzmanlığı paylaşma fırsatı sağlar.

 

EEMUA Standartları Nasıl Kullanılır?

EEMUA standartları size şunları sağlar:

  • Site işlemlerini iyileştirin
  • İş yerinde tutarlılık yaratın
  • Güvenilirliği sağlayın

 

İngiltere endüstrisi genelinde endüstriyel teknoloji operasyonlarını ve işgücü becerilerini iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.