fbpx
Scroll Top

Electronic Components, Assemblies and Materials Association (ECA)

ECA’nın Açılımı Nedir?

The Electronic Components, Assemblies & Materials Association (ECA)

ECA Standartları Nedir?

The Electronic Components, Assemblies & Materials Association (ECA)

Önde gelen teknik ve operasyonel uzmanlığı, risk metodolojisini ve derinlemesine endüstri bilgisini birleştiren DNV GL, müşterilerinin kararlarını ve eylemlerini güven ve güvenle güçlendirir. DNV GL, müşterilere ve topluma operasyonel ve teknolojik öngörü sağlamak için gelirlerinin % 5’ini araştırma ve işbirliğine dayalı inovasyona yatırmaktadır. Kökeni 1864’e uzanan şirketin 16.000 uzmanı 100’den fazla ülkede faaliyet göstererek müşterilerinin daha güvenli, daha akıllı ve daha yeşil olmasına yardımcı oluyor.

 

ECA’nın Amacı Nedir?

Electronic Components, Assemblies and Materials Association (ECA) pasif ve aktif elektronik komponentlerin; komponent dizilerinin ve gruplarının; ve ticari/endüstriyel elektronik donanım ve malzemelerin üreticileri ve tedarikçilerinden oluşan elektronik endüstrisi sektörünü temsil eder.

Koleksiyon etkin standartları, kılavuzları, test prosedürlerini, spesifikasyonları, önerilen uygulamaları, yöntemleri, bültenleri, önerileri, seçilen taslak dokümanları, TEPAC mühendislik bültenlerini ve Parts Division Publication 100’ü içerir.

ECA ses, otomatik komponent kullanma, kablolar, kapasitörler, komponentler, konektörler, indüktörler, dirençler, soketler, lehimleme ve anahtarlar ile ilgili dokümanları kapsar.

Pasif ve aktif elektronik komponentlerin, komponent dizilerinin ve gruplarının üreticileri ve tedarikçileri ECA dokümanlarını kullanır.

 

ECA Standartları Nasıl Kullanılır?

ECA standartları size nasıl yardımcı olur:

  • Birlikte çalışabilirliği sağlayın
  • Uygun pasif ve aktif bileşenler sağlayın
  • Uygunluk sertifikaları edinin

 

Güvenilir, uyumlu elektronik bileşenler oluşturun

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.