Electronic Components, Assemblies and Materials Association (ECA)

ECA’nın Açılımı Nedir?

The Electronic Components, Assemblies & Materials Association (ECA)

ECA Standartları Nedir?

The Electronic Components, Assemblies & Materials Association (ECA)

Önde gelen teknik ve operasyonel uzmanlığı, risk metodolojisini ve derinlemesine endüstri bilgisini birleştiren DNV GL, müşterilerinin kararlarını ve eylemlerini güven ve güvenle güçlendirir. DNV GL, müşterilere ve topluma operasyonel ve teknolojik öngörü sağlamak için gelirlerinin % 5’ini araştırma ve işbirliğine dayalı inovasyona yatırmaktadır. Kökeni 1864’e uzanan şirketin 16.000 uzmanı 100’den fazla ülkede faaliyet göstererek müşterilerinin daha güvenli, daha akıllı ve daha yeşil olmasına yardımcı oluyor.

 

ECA’nın Amacı Nedir?

Electronic Components, Assemblies and Materials Association (ECA) pasif ve aktif elektronik komponentlerin; komponent dizilerinin ve gruplarının; ve ticari/endüstriyel elektronik donanım ve malzemelerin üreticileri ve tedarikçilerinden oluşan elektronik endüstrisi sektörünü temsil eder.

Koleksiyon etkin standartları, kılavuzları, test prosedürlerini, spesifikasyonları, önerilen uygulamaları, yöntemleri, bültenleri, önerileri, seçilen taslak dokümanları, TEPAC mühendislik bültenlerini ve Parts Division Publication 100’ü içerir.

ECA ses, otomatik komponent kullanma, kablolar, kapasitörler, komponentler, konektörler, indüktörler, dirençler, soketler, lehimleme ve anahtarlar ile ilgili dokümanları kapsar.

Pasif ve aktif elektronik komponentlerin, komponent dizilerinin ve gruplarının üreticileri ve tedarikçileri ECA dokümanlarını kullanır.

 

ECA Standartları Nasıl Kullanılır?

ECA standartları size nasıl yardımcı olur:

  • Birlikte çalışabilirliği sağlayın
  • Uygun pasif ve aktif bileşenler sağlayın
  • Uygunluk sertifikaları edinin

 

Güvenilir, uyumlu elektronik bileşenler oluşturun

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.