Domain Management

 MarkMonitor Domain Management

Şirketlerin değerli alan adı portföylerini güvenli ve etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. En iyi teknoloji, güvenlik ve uzmanlığı kullanan markalar akıllı kayıt kararları alabilir, portföy değerlerini en üst düzeye çıkarabilir ve maliyetleri azaltabilir.

ICANN onaylı bir kayıt şirketi ve 1999’dan beri tanınmış bir endüstri lideri olan MarkMonitor, yalnızca – ve kapsamlı bir şekilde – dünya çapında en çok ticareti yapılan 10 sitenin 9’u dahil olmak üzere kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük markaları, eşsiz uzmanlığımız, üstün güvenliğimiz ve hizmet vermeye adanmışlığımız için MarkMonitor’u seçiyor.

Alan adı portföyünüzün değerini en üst düzeye çıkarın

Marka sahipleri, alan adı portföylerini rasyonelleştirmeye ve optimize etmeye odaklanıyor. Portföyler ölçütleri gözetilmezse alan adı portföyleri şişirilebilir, yanlış hizalanmış ve yetersiz kullanılmış olabilir. Verilere erişiminden yararlanan MarkMonitor, global marka sahiplerinin alan adı portföyü performansını değerlendirmesine ve iyileştirmesine yardımcı olan temel ölçütleri ve eyleme geçirilebilir zekayı sunar. Küresel bir alan adı portföyünü etkin bir şekilde yönetmek için gereken görünürlük ve öngörüleri sağlayan akıllı çözümü kullanarak alan adı yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.