fbpx
Scroll Top

Det Norske Veritas (Norway) and Germanischer Lloyd (Germany) – DNV GL

DNV GL’in Açılımı Nedir?

 Det Norske Veritas (Norway) and Germanischer Lloyd (Germany) – (DNV GL)

DNV GL Standartları Nedir?

DNV GL kuralları, standartları ve yönergeleri, mühendislerinin yetkinlik ve deneyimine dayalı olarak geliştirilir ve dünya çapındaki müşterileriyle yakın işbirliği içinde kapsamlı araştırma ve geliştirme programlarını bir araya getirir. Can, mal ve çevreyi koruma amacından hareketle DNV GL, kuruluşların işlerinin güvenliğini ve sürdürülebilirliğini geliştirmesini sağlar. DNV GL, denizcilik, petrol ve gaz ve enerji endüstrilerine yazılım ve bağımsız uzman danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sınıflandırma ve teknik güvence sağlamasıyla dünya çapında tanınmaktadır. Şirket ayrıca çok çeşitli sektörlerdeki müşterilere sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Önde gelen teknik ve operasyonel uzmanlığı, risk metodolojisini ve derinlemesine endüstri bilgisini birleştiren DNV GL, müşterilerinin kararlarını ve eylemlerini güven ve güvenle güçlendirir. DNV GL, müşterilere ve topluma operasyonel ve teknolojik öngörü sağlamak için gelirlerinin % 5’ini araştırma ve işbirliğine dayalı inovasyona yatırmaktadır. Kökeni 1864’e uzanan şirketin 16.000 uzmanı 100’den fazla ülkede faaliyet göstererek müşterilerinin daha güvenli, daha akıllı ve daha yeşil olmasına yardımcı oluyor.

 

DNV GL Standartları Nasıl Kullanılır?

DNV GL standartları size nasıl yardımcı olur:

  • Yapı dayanıklılığını artırın
  • Tutarlı ürün teslimatı sağlayın
  • Yüksek güvenlik seviyelerine ulaşın

 

Açık deniz petrol çıkarımı için güvenilir protokoller ve uygulamalar benimseyin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.