Det Norske Veritas (Norway) and Germanischer Lloyd (Germany) – DNV GL

DNV GL’in Açılımı Nedir?

 Det Norske Veritas (Norway) and Germanischer Lloyd (Germany) – (DNV GL)

DNV GL Standartları Nedir?

DNV GL kuralları, standartları ve yönergeleri, mühendislerinin yetkinlik ve deneyimine dayalı olarak geliştirilir ve dünya çapındaki müşterileriyle yakın işbirliği içinde kapsamlı araştırma ve geliştirme programlarını bir araya getirir. Can, mal ve çevreyi koruma amacından hareketle DNV GL, kuruluşların işlerinin güvenliğini ve sürdürülebilirliğini geliştirmesini sağlar. DNV GL, denizcilik, petrol ve gaz ve enerji endüstrilerine yazılım ve bağımsız uzman danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra sınıflandırma ve teknik güvence sağlamasıyla dünya çapında tanınmaktadır. Şirket ayrıca çok çeşitli sektörlerdeki müşterilere sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Önde gelen teknik ve operasyonel uzmanlığı, risk metodolojisini ve derinlemesine endüstri bilgisini birleştiren DNV GL, müşterilerinin kararlarını ve eylemlerini güven ve güvenle güçlendirir. DNV GL, müşterilere ve topluma operasyonel ve teknolojik öngörü sağlamak için gelirlerinin % 5’ini araştırma ve işbirliğine dayalı inovasyona yatırmaktadır. Kökeni 1864’e uzanan şirketin 16.000 uzmanı 100’den fazla ülkede faaliyet göstererek müşterilerinin daha güvenli, daha akıllı ve daha yeşil olmasına yardımcı oluyor.

 

DNV GL Standartları Nasıl Kullanılır?

DNV GL standartları size nasıl yardımcı olur:

  • Yapı dayanıklılığını artırın
  • Tutarlı ürün teslimatı sağlayın
  • Yüksek güvenlik seviyelerine ulaşın

 

Açık deniz petrol çıkarımı için güvenilir protokoller ve uygulamalar benimseyin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.