fbpx
Scroll Top

German Institute for Standardization (DIN)

DIN Açılımı Nedir?

DIN, Deutsches Institut für Normung e.V. (Alman Standardizasyon Enstitüsü)

DIN’nin Uzmanlığı Nedir?

DIN, Deutsches Institut für Normung e.V. (Alman Standardizasyon Enstitüsü) rasyonalizasyon, kalite güvencesi, çevrenin korunması, endüstri, teknoloji, bilim ve hükümette ve ayrıca kamusal alanda güvenlik ve iletişim için normlar ve standartlar geliştirir.

 

DIN Standartları Hangi Alanlarda Kullanılır?

DIN standartları şirketlere kalite, güvenlik ve minimum işlevsellik beklentileri için bir temel sağlar ve şunları yapmanızı sağlar:

  • Riski en aza indirin
  • Pazarlanabilirliği artırın
  • Birlikte çalışabilirliği teşvik edin

 

Kritik Alman standartlarına uyum sağlayarak riski azaltın ve pazar payını artırın

 

DIN’nin Amacı Nedir?

Deutsche Institute fürNormunge.V. (DIN), Alman Standartlar Enstitüsü, 1917 yılında kurulmuştur. DIN’in amacı bir bütün olarak ekonomi ve toplum yararı için standartlar oluşturmaktır. Since 1975, DIN 1975 yılından bu yana Alman hükümeti tarafından ulusal standartlar kuruluşu olarak kabul edilmiştir ve Uluslararası ve Avrupa düzeyinde Alman çıkarlarını temsil etmektedir.

DIN standartları üretim endüstrileri, tüketici kuruluşları, ticaret, alım satım, hizmet endüstrileri, bilim, teknik denetim kurulları ve devlet yönetimindeki personel tarafından kullanılmaktadır. DIN standartları dünya çapında çok çeşitli mühendislik, yapım, üretim ve test uygulamalarında kullanılmaktadır. Bu standartlar ayrıca birçok sözleşmeye dayalı anlaşmada önemli bir rol oynar ve özellikle Avrupa pazarları için tasarlanan ürünlerin tasarımı ve üretiminde çok önemlidir.

DIN standartları rasyonelleştirme, kalite güvence, güvenlik ve çevre korumanın yanı sıra endüstri, teknoloji, bilim, devlet yönetimi ve kamu alanı arasında iletişimi de arttırır.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.