fbpx
Scroll Top

Derwent Innovations Index

Derwent Innovations Index, size hızlı ve kesin patent arama, patent yönetimi ve kimya, elektrik, elektronik ve makina mühendisliği alanlarındaki buluşlara dair atıf araştırması olanakları sunar.

Derwent Innovations Index, bir organizasyonun patent araştırma gücünü ortaya çıkarmaktadır. AR&GE uzmanları, bilgi profesyonelleri, hukuk profesyonelleri, stratejik tasarımcılar ve patent kütüphanecileri için Derwent World Patents Index’den patent bilgisi ile Derwent Patent Citation Index’den patent atıf bilgisini birleştiren bir kaynaktır.

  • Küresel pazarda bir buluşa genel bir bakış sunar, yenilikler içerir,
  • Teknolojik gelişmeleri tanımlamada kullanıcılar yardım eder, ikilemeleri azaltır, rakiplerin küresel aktivitelerini izleme olanağı, yeni fikirler geliştirme ve pazarda potansiyel açıkları ve fırsatları değerlendirme olanağı sunar,
  • Web of Science arayüzü ile patent verilerinin eşleşmesi sayesinde güçlü bir arama ve erişim, tarihler arasında ileriye ve geriye doğru o dokümana yapılan atıfları ve dokümanın yaptığı atıfları inceleme olanağı sağlar,
  • Kullanıcıların bir patentin önemini hızlıca kavramasını sağlamak ve değer katan işlemlerle diğer ilişkili patentleri belirleme: patent aileleri, yeniden yazılan patent başlıkları, özetler, DWPI Sınıf kodu ve patent alıntıları.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.