fbpx
Scroll Top

CSA Group

CSA’nın Açılımı Nedir?

Canadian Standards Association  (CSA)

CSA Standartları Nedir?

CSA Group, güvenlik, sosyal fayda ve sürdürülebilirliğe adanmış bağımsız, kar amacı gütmeyen bir üyelik birliğidir. Bilgi birikimi ve uzmanlığı standartların geliştirilmesini kapsar; eğitim ve danışmanlık çözümleri; tehlikeli konum ve sanayi, sıhhi tesisat ve inşaat, medikal, güvenlik ve teknoloji, aletler ve gaz, alternatif enerji, aydınlatma ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere kilit iş alanlarında küresel test ve sertifikasyon hizmetleri; yanı sıra tüketici ürünü değerlendirme hizmetleri. CSA sertifika işareti, dünya çapında milyarlarca üründe görünür. CSA Topluluklarına katılarak sizin ve kuruluşunuzun nasıl dahil olabileceğinizi keşfedin.

 

CSA Standartları Nasıl Kullanılır?

CSA standartları şunları yapmanıza izin verir:

  • Güvenli işlemleri iyileştirin
  • Ürün kalitesini ve güvenilirliğini artırın
  • Birlikte çalışabilirliği sağlayın

 

Kritik Kanada standartlarına uyum sağlayarak riski azaltın ve operasyonları iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.