Cortellis Competitive Intelligence

Rekabet analizi için bilgi toplanırken karşılaşılan günlük zorlukları irdelemek üzere tasarlanan Cortellis Competitive Intelligence, rekabet ortamının tam ve eksiksiz bir resmini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur.

İlaç geliştirme, anlaşmalar, patentler, küresel konferanslar ve şirket içeriği ile birlikte en son sektör haberleri ve basın bültenleri, anlaşılması ve kullanılması kolay bir istihbarat aracında bir araya getirildi.

Bir kaynaktan, seçtiğiniz endikasyonları, faaliyetleri, eylemleri ve şirketleri kontekst içinde görün; ilk kez aradığınız bilgileri elde ederek karar vermenizi hızlandırın.

Cortellis Competitive Intelligence için bir çok modül bulunmaktadır. Genişletilmiş analitik özellikleriyle birlikte genişletilmiş patentler, literatür, broker araştırması, vaka transkriptleri, girişim finansmanı, klinik çalışmalar ve hastalık brifinglerinden daha fazla bilgi edinin.

  • İlaç Raporları, bir ilacın şu anki ve geçmiş gelişim durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Bu raporlar, ilacın bulunmasına ve geliştirilmesine katılan şirketlerden kimyasal yapısına, detaylarına ve bulunması ve geliştirilmesindeki endikasyonlara ilişkin bilgileri; klinik öncesi verilerini; devam eden ve tamamlanan klinik çalışmalarını; ayrıca patent bilgilerini ve daha fazlasını, hepsi tek bir yerde içermektedir.
  • Şirket Raporları, şirket araştırma alanları, mali durumları ve ilaç geliştirmeleri ile ilgili ayrıntıları içerir. Ayrıca, şirket ilaçlarının bildirilen satışları ve fikir birliği tahminlerini ve önemli ortaklıkların ve ilaç ruhsatlandırma anlaşmalarının listelerini de içerir.
  • Anlaşma Raporları, finansal bilgilerin (varsa), önemli olayların, zaman çizelgelerinin ve her anlaşma ile ilgili ilaçların ve patentlerin bir özetini ve dökümünü içerir.
  • Patent Raporları, buluşun yeni geliştirilen yönünü vurgulayan özetleri, talep edilen en temsili yapıyı, verilen patentler için patent sona erme tarihlerini ve ihlal bilgilerini içerir.
  • Konferans Raporları her yıl yapılan 200 konferansın kaydını içerir; bunlardan 130’u katma değerli sunum özetlerini sağlamak için işlenecekleri geniş kapsamlı kaydına girer.
  • Belirli yıllar için bildirilen ve öngörülen satış rakamları, belirli bir ilacın pazarlanmasına dahil olan tüm şirketler için mevcuttur.
  • Geç dönem klinik ve satışa sunulmuş ilaçların SWOT kapsamı, bir ilacın rakiplerine karşı performansının bir analizini sağlar.