fbpx
Scroll Top

Cortellis Competitive Intelligence

Kapsamlı ve güvenilir bilgi ile desteklenen raporlar kullanarak doğru portföy kararları alın!

 

En son endüstri haberleri ve basın bültenleri ile birlikte pipeline, imzalanan anlaşmalar, patentler, küresel konferanslar, şirket raporları, editör kontrolünde hazırlanmış SWOT analizleri ve önümüzdeki 6 yıla ait satış tahmin verileri gibi degerli bilgilerle doğru portföy kararları alın!

 

Rekabetçi bir sektör içinde bulunmak oldukça zor dinamiklere ayak uydurmayı gerektirir. Geniş bir bakış açısı ile öngürümüzü korumak ve tüm pazar hakkında bilgi sahibi olmak zorundasınız. Bu ortam güncel araştırmayı ve eğilimleri, tehditleri ve fırsatları tahmin etmek için kapsamlı analizler yapmayı zorunlu kılar.

 

Cortellis Competitive Intelligence, Stratejik kararlarınızı alırken tüm ilaç geliştirme döngüsünü kapsayan doğru, zamanında rekabetçi istihbarattan yararlanarak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

 

Clarivate Analytics firması bünyesinde çalışan ve sektör profesyonellerinden oluşan büyük bir ekip tarafından geliştirilen binlerce ürüne ait hazır SWOT analizleri yaratmaktadır. Geçmiş satış rakamlarından da faydalanarak önümüzdeki 6 yılın satış tahmin verileri ile en doğru kararları alırken üst düzey raporları hazırlarken sektör temsilcilerine yardım eder.

Kurumunuza Özel Tanıtım İçin Formu Doldurun

  Neden Cortellis Competitive Intelligence?

  Rekabet analizi için bilgi toplanırken karşılaşılan günlük zorlukları irdelemek üzere tasarlanan Cortellis Competitive Intelligence, rekabet ortamının tam ve eksiksiz bir resmini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur.

   

  İlaç geliştirme, anlaşmalar, patentler, küresel konferanslar ve şirket içeriği ile birlikte en son sektör haberleri ve basın bültenleri, anlaşılması ve kullanılması kolay bir istihbarat aracında bir araya getirildi.

   

  Bir kaynaktan, seçtiğiniz endikasyonları, faaliyetleri, eylemleri ve şirketleri kontekst içinde görün; ilk kez aradığınız bilgileri elde ederek karar vermenizi hızlandırın.

   

  Cortellis Competitive Intelligence için bir çok modül bulunmaktadır. Genişletilmiş analitik özellikleriyle birlikte genişletilmiş patentler, literatür, broker araştırması, vaka transkriptleri, girişim finansmanı, klinik çalışmalar ve hastalık brifinglerinden daha fazla bilgi edinin.

   

  Clarivate Cortellis Competitive Intelligence hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Cortellis bilgilendirme sayfası için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Clarivate Cortellis Competitive İntelligence Platform GörselPlatform Özellikleri

  • İlaç Raporları, bir ilacın şu anki ve geçmiş gelişim durumu hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Bu raporlar, ilacın bulunmasına ve geliştirilmesine katılan şirketlerden kimyasal yapısına, detaylarına ve bulunması ve geliştirilmesindeki endikasyonlara ilişkin bilgileri; klinik öncesi verilerini; devam eden ve tamamlanan klinik çalışmalarını; ayrıca patent bilgilerini ve daha fazlasını, hepsi tek bir yerde içermektedir.

   

  • Şirket Raporları, şirket araştırma alanları, mali durumları ve ilaç geliştirmeleri ile ilgili ayrıntıları içerir. Ayrıca, şirket ilaçlarının bildirilen satışları ve fikir birliği tahminlerini ve önemli ortaklıkların ve ilaç ruhsatlandırma anlaşmalarının listelerini de içerir.
  • Anlaşma Raporları, finansal bilgilerin (varsa), önemli olayların, zaman çizelgelerinin ve her anlaşma ile ilgili ilaçların ve patentlerin bir özetini ve dökümünü içerir.
  • Patent Raporları, buluşun yeni geliştirilen yönünü vurgulayan özetleri, talep edilen en temsili yapıyı, verilen patentler için patent sona erme tarihlerini ve ihlal bilgilerini içerir.
  • Konferans Raporları her yıl yapılan 200 konferansın kaydını içerir; bunlardan 130’u katma değerli sunum özetlerini sağlamak için işlenecekleri geniş kapsamlı kaydına girer.
  • Belirli yıllar için bildirilen ve öngörülen satış rakamları, belirli bir ilacın pazarlanmasına dahil olan tüm şirketler için mevcuttur.
  • Geç dönem klinik ve satışa sunulmuş ilaçların SWOT kapsamı, bir ilacın rakiplerine karşı performansının bir analizini sağlar.

  Eğitim Kaynakları

  Sorularınızı yanıtlamak, BSP Assesment hizmetlerini öğrenmek ve keşfetmek için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar.
  Gizlilik Tercihleri
  Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.