fbpx
Scroll Top

BOM Intelligence

Üretim risklerini ortadan kaldırın

Pürüzsüz üretim planlarına mı sahip olmaya ihtiyacınız var? Gelişmiş ürün değişikliği uyarıları mı istiyorsunuz?

Milyonlarca entegre devre, yarıiletken ve pasif komponentler ile ilgili tasarım ve üretim mühendisleri yanısıra satınalma departmanlarına da hitap eden; komponentlerin tüm niteliklerini, alternatif ve yerine geçen komponent bilgilerini, üreticinin komponent ile ilgili dokümantasyonları, komponentin uygulama ve tatbikine yönelik notlar, zamanlama diyagramları gibi bilgileri içeren ve projelerinizde Bill of Management (BOM) takibi yapmanıza olanak veren, hem bir elektronik komponent kütüphanesi, hem de bir yönetim aracıdır.

BOM yönetim aracı component ve sağlayıcı risklerini önceden görmenizi sağlar. Parça mevcudiyetini, değişikliklerini, uyumluluğunu ve üretim ömürlerini takip edebilirsiniz. Kendi parça verinizi 2,000’den fazla üreticiden yüz milyonlarca parçayı içeren IHS Electronics Database ile karşılaştırabilirsiniz. BOM Intelligence ile:

  • Parça numarası ve sağlayıcı adı doğrulaması yapabilir
  • Kurum çapında ihtiyaç olmayan parça ve sağlayıcıları eleyebilir
  • Üretim kesilmelerini önleyebilir
  • Çevre regülasyonlarına uyumu sağlayabilir
  • Analiz ve çözümleme süreçlerini otomatize edebilirsiniz.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.