fbpx
Scroll Top

Battelle Memorial Institute (BMI)

BMI Standartları Nedir?

The Metallic Materials Properties Development and Standardization Handbook (MMPDS), ABD havacılık endüstrisine hizmet etmek için Battelle Memorial Institute (BMI) tarafından yayınlandı. El kitabı, Federal Havacılık İdaresi (FAA), Savunma Bakanlığı (DoD), Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) ve havacılık endüstrisi uzmanları tarafından oluşturulmuş ve sürdürülmüştür. Tasarım mekanik ve fiziksel özelliklerin ve bağlanti izin verilenlerin kaynağıdır.

 

BMI Standartları Nasıl Kullanılır?

El kitabı şunları yapmanızı sağlar:

  • Güvenliği artırın
  • Riskleri azaltın
  • Uyum sağlamak

 

Uçak ve havacılık araçlarında tasarım bütünlüğünü iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.