fbpx
Scroll Top

BIOSIS Citation Index

BIOSIS Citation Index, yaşam bilimleri araştırmalarına dair geniş bir bakış açısı sunarken, aynı zamanda bu alandaki en önemli keşiflerin, kayda değer etkilerin ve ilgili bağlantıların tespit edilmesine olanak sağlar. BIOSIS Citation Index, çok büyük öneme sahip yaşam bilimleri araştırmalarıyla, sadece Web of Knowledge platformunun sunduğu güçlü atıf indeksini birleştiren bir kaynaktır.

Yaşam bilimlerine ait bu tek bilgi kaynağına hem alan indeksi hem de disiplinlerarası kapsam ile erişim sağlayabileceksiniz.

Bitkiler, organizmalar, kimyasallar ve laboratuvar teknikleri hakkındaki bilgiler ile yaşam bilimleri literatüründe makale düzeyinde uzman indeksleme kullanarak önemli avantajlar elde edin. Geniş konu alanları kapsamı spesifik alanlara inerek daha geniş kapsamlı aramalar gerçekleştirin.

 

  • Yaşam bilimlerinin önemli keşiflerinde atıf bilgileri ile kendi araştırma bulgularınızın etkisini ölçebilirsiniz.
  • Araştırmalarınızda başarıyı yakalamak ve fon alabilmek için gelişen eğilimleri keşfedin.
  • Arama, yazma ve kaynakça yönetimini tek bir sistemde yapın.
  • Bugünün yaşam bilimleri keşifleri için geçmiş çalışmalardan yararlanarak yüksek kaliteli yayınlar üretin.
  • Bir yaşam biliminin tarihini ve metodolojisini takip edin.
  • Yaşam bilimleri alanında en çok yayın üreten yazarların nerede olduğunu bulun.
  • Gelişmiş araştırmalar için detaylı aramalar yapın ve temel sorgular için kavramsal bilgi kullanın.
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.