fbpx
Scroll Top

Builders Hardware Manufacturers Association (BHMA)

BHMA Standartları Nedir?

Builders Hardware Manufacturers Association’ın (BHMA) standartları, inşaatçıların donanımlarının kalitesini ve performansını belirler. BHMA standartları, mimarlar, inşaat donanımı alıcıları ve inşaat tasarımcıları tarafından ticari ve kurumsal binalarda kullanılan kapı ve pencereler için donanım belirlemek için kullanılır.

 

BHMA Standartları Nasıl Kullanılır?

Bu ANSI onaylı standartlar, bina kodları için performans gereksinimlerini karşılar. BHMA standartları size yardımcı olur:

  • Kabul edilen performans yönergelerini benimseyin
  • Riski en aza indirin
  • Ürün performansını iyileştirin

 

Yapı endüstrisi için ürün mükemmelliğini sağlayın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.