American Water Works Association (AWWA)

AWWA Standartları Nedir?

The American Water Works Association (AWWA), içme suyunun arıtılması ve dağıtımında kullanılan ekipman ve malzemeler için 140’tan fazla konsensüs standardı yayınlamaktadır. Bu koleksiyon aynı zamanda su ve atık su analizi için mevcut laboratuar yöntemleriyle Su ve Atık Suyun İncelenmesi için Standart Yöntemleri içerir.

 

AWWA’nın Amacı Nedir?

The American Water Works Association (AWWA) su kalitesinin ve temininin gelişmesine adanmıştır. AWWA su temininin yapımını ve test edilmesini yönlendiren standartlar geliştirir ve devam ettirir.

AWWA standartları öncelikle hem konutlarda hem de ticari kullanım için su temini, arıtılması, dağıtımı, depolanması ve pompalama tesislerinin tasarımı ve işletilmesinde inşaat mühendisleri, çevre yönetimi, tesis mühendisleri, araştırma ve geliştirme, arıtma tesisi operatörleri ile su teknolojisi uzmanları tarafından kullanılır.

 

AWWA Standartları Nasıl Kullanılır?

AWWA standartları şunları yapabilmenizi sağlar

  • Güvenliği sağlamak
  • Test verimliliğini asimile edin
  • Kaliteyi arttırın

 

Üstün su arıtma ve dağıtım sistemleri oluşturun, bakımını yapın ve çalıştırın

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHREA, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.