fbpx
Scroll Top

American Water Works Association (AWWA)

AWWA Standartları Nedir?

The American Water Works Association (AWWA), içme suyunun arıtılması ve dağıtımında kullanılan ekipman ve malzemeler için 140’tan fazla konsensüs standardı yayınlamaktadır. Bu koleksiyon aynı zamanda su ve atık su analizi için mevcut laboratuar yöntemleriyle Su ve Atık Suyun İncelenmesi için Standart Yöntemleri içerir.

 

AWWA’nın Amacı Nedir?

The American Water Works Association (AWWA) su kalitesinin ve temininin gelişmesine adanmıştır. AWWA su temininin yapımını ve test edilmesini yönlendiren standartlar geliştirir ve devam ettirir.

AWWA standartları öncelikle hem konutlarda hem de ticari kullanım için su temini, arıtılması, dağıtımı, depolanması ve pompalama tesislerinin tasarımı ve işletilmesinde inşaat mühendisleri, çevre yönetimi, tesis mühendisleri, araştırma ve geliştirme, arıtma tesisi operatörleri ile su teknolojisi uzmanları tarafından kullanılır.

 

AWWA Standartları Nasıl Kullanılır?

AWWA standartları şunları yapabilmenizi sağlar

  • Güvenliği sağlamak
  • Test verimliliğini asimile edin
  • Kaliteyi arttırın

 

Üstün su arıtma ve dağıtım sistemleri oluşturun, bakımını yapın ve çalıştırın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.