American Welding Society (AWS)

AWS Açılımı Nedir?

American Welding Society (AWS)

 

AWS Standartları Nedir?

American Welding Society (AWS), yapısal çelik, çelik sac ve alüminyumu kapsayan inşaat ve havacılık için kaynak uygulamaları ve prosedürleri için 350’den fazla standardı yazar. Bu, dünyanın en çok başvurulan kodlarından biri olan D1.1 Yapısal Kaynak Kodu – Çelik’i içerir. Koleksiyon ayrıca kaynak müfettişi sertifika yönergelerini de içerir.

 

AWS Standartları Nasıl Kullanılır?

AWS standartları şunları yapabilmenizi sağlar

  • Güvenliği sağlayın
  • Kaliteyi arttır
  • Uyumlu kalın

 

AWS’nin Amacı Nedir?

AWS bilim, teknoloji, kaynak ve birleştirme, sert lehimleme, lehimleme, kesme ve ısıl püskürtmeyi içeren benzeri işlemleri ilerletmek amacıyla 1919 yılında kuruldu. AWS fabrika zemininden çok katlı inşaatlara, askeri silahlardan ev ürünlerine kaynak eğitimini ve teknoloji geliştirmeyi destekleyen yolda öncülük etmeye devam etmektedir.

Mühendisler, bilim insanları, araştırmacılar, kaynakçılar, detaycılar, fabrikatörler, montajcılar otomatik, yarı otomatik ve manüel kaynağın yanı sıra sert lehimleme, lehimleme, seramik, laminasyon, robotik  ve kaynak güvenliği ve sağlık, referans AWS standartları ile ilgilenmiştir.

AWS standartları otomotiv, gemi inşaatı, tasarım/yapım ve ağır inşaat endüstrilerinde tasarım, üretim, testler, kalite güvence ve ilgili işlevlerde kullanılır.

 

Sektörler arasında gelişmiş kaynak prosedürleri ve denetimleri

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHRAE, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.