fbpx
Scroll Top

ASIS International

ASIS Standartları Nedir?

Daha önce American Society for Industrial Security olarak bilinen ASIS International, hem doğal hem de insan kaynaklı afetler için hazırlanmış güvenli çalışma ortamlarının geliştirilmesinde özel kuruluşlar tarafından kullanılan standartları ve yönergeleri yayınlayarak dünya çapındaki güvenlik profesyonellerinin ihtiyaçlarına hizmet eder. ASIS standartları ANSI onaylıdır.

 

ASIS Standartları Nasıl Kullanılır?

ASIS standartları şunları yapabilmenizi sağlar

  • Zorlu güvenlik prosedürleri oluşturun
  • Varlıkları koruyun
  • Riski en aza indirin

 

Güvenlik prosedürlerini ve güvenlik önlemlerini iyileştirin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.