ARM Education Media

ARM Education Media, etkileşimli çevrimiçi dersler ve e- ders kitapları sunan aboneliğe dayalı bir dijital içerik merkezidir.

ARM Education Media, dünya çapında binlerce eğitim kurumu, sanayi ortağı, öğrenci, işveren ve yöneticiyle birkaç yıldır gerçekleştirilen işbirliği sonucunda ARM Eğitim Ortaklığı gibi ARM’daki diğer girişimleri ve programları hazırlar. Bunlar; öğretmenlerin ve öğrencilerin teknoloji ile öğrenmelerine yardımcı olan “ARM University Program”, dünya çapında üniversitelerdeki akademisyenlere bilgisayar mühendisliği ve ilgili dersler için ücretsiz öğretim materyalleri ve teknolojileri sunan “ARM Training”, profesyonel mühendisler için temel oluşturan ARM teknolojisi konuları konusunda eğitimler.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.