fbpx
Scroll Top

MarkMonitor AntiCounterfeiting

MarkMonitor AntiCounterfeiting

Sahtecilik sorununun tüm kapsamını belirlemek ve hızlı bir şekilde yaptırım uygulanmasını kolaylaştırmak için ileri teknoloji, derin endüstri uzmanlığı ve pazarlar, ödeme işlemcileri, araştırmacılar ve endüstri ortaklarıyla geniş ilişkilerin bir kombinasyonunu kullanır.

Akıllı çözümlerle sahte kişilerin önünde durun

Sadece risk altında olan markanız değil: sahte kişiler müşterilerinizi, sağlıklarını ve güvenliklerini olumsuz yönde etkiler. Müşteriler sahte ürünlerden ve kişilerden korunmak için markaların daha fazlasını yapmalarını beklemektedir. Bu nedenle, müşteri sadakatini ve güvenini korumak için kanıtlanmış bir çözüm sunmalısınız. Sahteciler mevcut algılama ve uygulama stratejileri konusunda akıllıca davranıyorlar. Bundan dolayı, şirketlerin sahteciliğe karşı teknoloji ve istihbaratı sürekli analiz eden ve geliştiren çözümler kullanması zorunlu hale gelmiştir.

Sahte kullanıcıları çok kanallı, kapsamlı bir yaklaşım ve etkili uygulamalarla sonlandırın

MarkMonitor AntiCounterfeiting, markaların çevrimiçi kazançlarını korumak, marka bütünlüğünü korumak ve en değerli varlığınız müşterilerinizi korumak için olası ihlalleri tespit eder ve bir çözüm sunarak ihlallerle mücadele etmenize yardımcı olur.

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.