fbpx
Scroll Top

American National Standards Institute (ANSI)

ANSI Standartları Nedir?

The American National Standards Institute (ANSI), ABD’deki tüm endüstriler tarafından ANSI akreditasyonunu almak için gerekli fikir birliği prosedürlerini sağlamak için kullanılan standartlar yönergelerini yazmaktadır. Standartları geniş bir endüstri yelpazesine yaymak; IHS Markit, ANSI onaylı standartlar sağlamaz, ancak kaynak standartları geliştiren kuruluş tarafından yayınlanan standardı sağlar.

 

ANSI Standartları Nasıl Kullanılır?

ANSI standartları ile şunları yapabilirsiniz:

  • Standartların benimsenmesini sağlayın
  • Süreçleri iyileştirin
  • Gereksiz iş değişikliklerini en aza indirin

 

Ürünlerinizin bütünlüğünü ve kalitesini onaylayın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.