fbpx
Scroll Top

American Nuclear Society (ANS)

ANS Standartları Nedir?

American Nuclear Society (ANS) 1954 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve tüm dünyadaki insanların yaşamlarını daha iy hale getirmek için nükleer biliminin ve teknolojisinin barışçıl uygulamalarının farkındalığını ve anlaşılmasını teşvik etmek üzere kurulmuştur.

ANS Standards Committee 1957 yılında kurulmuştur ve o zamandan bu yana endüstri standartlarının geliştirilmesinde etkin olmuştur. ANS yayınları nükleer teknoloji içerisinde ya da kullanımında yer alan komponentlerin, sistemlerin ve tesislerin tasarımı, analizi ve çalıştırılmasını ele alır.

ANS dokümanları işletme yardımcı birimleri, tasarım/yapım firmaları, yardımcı birimlerde kullanılan ekipmanların üreticileri ve  düzenleme kurumları tarafından kullanılır.

The American Nuclear Society (ANS) nükleer tesis tasarımı, mühendisliği, operasyonları, araştırmaları ve düzenlemeleri için prosedürleri yönlendiren yaklaşık 150 standart yazmış ve onaylamıştır. ANS, tasarım, radyoaktif dozaj, yakıt karışımı, radyasyon kalkanı ve güvenlik kriterleri için güvenilir bir kaynaktır. Size yardımcı olması için ANS standartlarını kullanın:

 

ANS Standartları Nasıl Kullanılır?

Size yardımcı olması için ANS standartlarını kullanın:

  • Güvenliği artırın
  • Alay operasyonel prosedürleri
  • Tasarım sürecini kolaylaştırın

 

Güvenli nükleer tasarım ve operasyonlar için kanıtlanmış prosedürleri entegre edin

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.