American Nuclear Society (ANS)

ANS Standartları Nedir?

American Nuclear Society (ANS) 1954 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve tüm dünyadaki insanların yaşamlarını daha iy hale getirmek için nükleer biliminin ve teknolojisinin barışçıl uygulamalarının farkındalığını ve anlaşılmasını teşvik etmek üzere kurulmuştur.

ANS Standards Committee 1957 yılında kurulmuştur ve o zamandan bu yana endüstri standartlarının geliştirilmesinde etkin olmuştur. ANS yayınları nükleer teknoloji içerisinde ya da kullanımında yer alan komponentlerin, sistemlerin ve tesislerin tasarımı, analizi ve çalıştırılmasını ele alır.

ANS dokümanları işletme yardımcı birimleri, tasarım/yapım firmaları, yardımcı birimlerde kullanılan ekipmanların üreticileri ve  düzenleme kurumları tarafından kullanılır.

The American Nuclear Society (ANS) nükleer tesis tasarımı, mühendisliği, operasyonları, araştırmaları ve düzenlemeleri için prosedürleri yönlendiren yaklaşık 150 standart yazmış ve onaylamıştır. ANS, tasarım, radyoaktif dozaj, yakıt karışımı, radyasyon kalkanı ve güvenlik kriterleri için güvenilir bir kaynaktır. Size yardımcı olması için ANS standartlarını kullanın:

 

ANS Standartları Nasıl Kullanılır?

Size yardımcı olması için ANS standartlarını kullanın:

  • Güvenliği artırın
  • Alay operasyonel prosedürleri
  • Tasarım sürecini kolaylaştırın

 

Güvenli nükleer tasarım ve operasyonlar için kanıtlanmış prosedürleri entegre edin

Sizlere nasıl hizmet verebiliriz?

Online Standart teknik doküman ve yayın, standart, ve kılavuzlar için güvenilir çözüm ortağınız.

Şirketinizin üretimi veya sunduğu servis için gerekli tüm dokümantasyona basılı veya dijital olarak erişim için bizimle iletişime geçin. Size özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bağlantılara tıklayın.

 

Ana çözüm ortaklarımız API, ASME, ASTM, ASHREA, BSI, IEC, IEEE, ISO ve SAE gibi saygın standart geliştirme kurumlarından oluşmaktadır.

Sizlere 500’den fazla kurumdan yapabileceğimiz araştırma sonucunda ihtiyacınız olan dokümantasyonu hızlıca sunabiliriz. Online Standart hizmet  memnuniyet garantisi ile yarı yolda kalmayacaksınız.

 

Sizinle nasıl çalışabileceğimizi daha ayrıntılı görüşebilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arıyalım

Eğer sizinle iletişim kurmamızı isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurarak iletişim bilgilerinizi bize bırakın.

 

Aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.