fbpx
Scroll Top

American Gas Association (AGA)

AGA Standartları Nedir?

The American Gas Association (AGA) standartları, doğal gaz operasyonlarının tasarımı, kurulumu ve bakımı ile ilgilidir. Bu koleksiyona Ulusal Yakıt Gazı Kodu ve ona eşlik eden belge, Ulusal Yakıt Gazı Kodu El Kitabı dahildir.
Koleksiyon ayrıca, gaz deplasman sayaçlarını ve gaz servis regülatörlerini açıklayan B109 serisi ölçüm standartlarını da içerir. Ayrıca, Gaz İletim ve Dağıtım Boru Sistemleri için GPTC Kılavuzu da dahildir.

 

AGA Standartları Nasıl Kullanılır?

AGA standartları size yardımcı olur:

  • Veri aramalarını birleştirin ve en aza indirin
  • Operasyonel verimliliği ve güvenliği koruyun
  • Tasarım sürecini basitleştirin

 

Güvenliği ve operasyonel prosedürleri kolaylaştırın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.