fbpx
Scroll Top

Aerospace Industries Association (AIA)

AIA Nedir?

Aerospace Industries Association (AIA) standartları koleksiyonu, ticari ve savunma uçakları ve havacılık üreticileri tarafından ortaklaşa geliştirilen aktif NAS, NASM, NA ve NAM standartlarını içerir.

Gövde yapısal bileşenlerini, burçları, itici yakıtları, bağlantı elemanlarını, paketleme ve contaları, paraşütleri ve diğer hava toplama sistemlerini, anahtarları ve daha fazlasını kapsayan; AIA / NAS standartları, geleneksel PDF biçiminde ve dijital 3D CAD Standartlarında mevcuttur.

 

AIA Nasıl Kullanılır?

AIA standartlarını kullanmak size şu konularda yardımcı olur:

  • Etkili destek sistemleri geliştirin
  • Kalite standartlarının ötesine geçin
  • Kabul edilen toleranslara göre tasarım

 

Savunma/Askeri ve havacılık endüstrisi için kalite kontrol ve güvenliği sağlayın.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.