fbpx
Scroll Top

Aerospace, Defence, Security & Space (ADS)

ADS nedir?

A | D | S, Polis ve Kamu Güvenliği Tedarikçileri Derneği (APPSS), Savunma Sanayicileri Derneği (DMA) ve İngiliz Havacılık ve Uzay Şirketleri Derneği’nin (SBAC) birleşmesinden oluşmuştur. Yayınlar, endüstri standartlarını ve referans sayfaları (RS) veya teknik şartnameler (TS) olarak yayınlanan ek üretim ve muayene gereksinimlerini içerir. A | D | S standartları, uçak gövdeleri, güdümlü silahlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok konuyu kapsar ve şunları yapmanızı sağlar:

 

 

ADS nasıl kullanılır?

  • Satın almayı basitleştirin
  • Pazara hakimiyet ve uyum sağlayın
  • Riski en aza indirin

 

Birleşik Krallık havacılık endüstrisinde uyumluluğu sağlayın

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.