fbpx
Scroll Top

Acoura Consulting

Acoura Consulting Nedir?

Acoura, yalnızca yiyecek ve içecek tedarik zincirinde çalışan uzman bir şirkettir. Yemden üretime, işlemeden gıda hizmetine, perakende, konaklama ve eğlenceye kadar gıda tedarik zincirinin tüm aşamalarını temsil eden müşterilerine güvence, teftiş, teknik destek, eğitim, tavsiye ve tedarik zinciri çözümleri sunmaktadır.

50’den fazla standart için her yıl 25.000’den fazla akredite ve akredite olmayan denetim gerçekleştirir ve gıda güvenliği, sağlık ve güvenlik, yangın güvenliği, tasarım ve inşaatın tüm alanlarında çözümler sunar.

 

Acoura Standartları Nasıl Kullanılır?

Acoura standartlarını kullanmak size şu konularda yardımcı olur:

  • Etkili destek sistemleri geliştirin
  • Kalite standartlarının ötesine geçin
  • Kabul edilen toleranslara göre tasarım

 

Yiyecek ve içecek ürünleri için kalite kontrol ve güvenliği sağlayın.

Size Nasıl Hizmet Verebiliriz?

Online Standart, teknik doküman ve yayınlara, kılavuz ve standartlara erişim için en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızdır.

Bize ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz tüm dokümantasyona da ulaşmış olursunuz.

 

500’den fazla kaynak üzerinden yapacağınız araştırma ile elde edebileceğiniz dokümantasyonu, değerli iş birliklerimiz sayesinde size dijital ortamda veya basılı olarak sunabiliriz.

API, ASHRAE, ASME, ASTM, BSI, IEC, IEEE, ISO , SAE ve yüzlerce standardizasyon kurumu ile ortaklığımız sayesinde doğru ve güvenilir bilgiye hızla erişmenizi sağlayarak hem zamanınızı hem de kaynağınızı koruyabiliriz.

Siz ihtiyacı paylaşın, biz çözüm yolu sunalım!

Biz Sizi Arıyalım

Aradığınız standart ve/veya doküman listesini paylaşırsanız, ayni hafta içerisinde teklifimizi iletebiliriz.

Sunduğumuz servis ile doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz.

 

Online Standart’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

    Gizlilik Tercihleri
    Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden, genellikle tanımlama bilgileri biçiminde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki deneyiminizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini lütfen unutmayın.